Dlaczego system od Black Splitter?

Czym jest system od Black Splitter?

W czym może pomóc i jakie benefity niesie za sobą wybór takiego rozwiązania?

 

System niemieckiego producenta Black Splitter GmbH to wielofunkcyjne i wielozadaniowe urządzenia przeznaczone do pracy w terenie oraz trudnych i wymagających warunkach.

Zastosowanie jednego nośnika jakim jest silnik hydrauliczny oraz dostępnych akcesoriów pozwala na rozszerzenie możliwości przedsiębiorstwa, skrócenie czasu pracy lub najzwyczajniej redukcję transportowanych urządzeń na miejsce wykonywania pracy.

Dzięki wyjątkowo wysokiej jakości i solidnej konstrukcji maszyny te cenione zarówno przez profesjonalistów, jak i klientów prywatnych oraz cieszą się doskonałą opinią na całym świecie.

 

 

W jakich sektorach przemysłu znajdzie zastosowanie system Black Splitter?

  • Leśnictwo,
  • Przemysł drzewny,
  • Energetyka pozyskiwana z drewna,
  • Budownictwo,
  • Przemysł biomasy,
  • Architektura krajobrazu.

Jakie role może pełnić maszyna od Black Splitter?

Łuparka do drewna
Wiertnica do ziemi
Betoniarka
Mieszanie betonu
Kultywator gleby
Kultywator Specjalny
Frezarka do pni
Przesiewacz
Niwelator powierzchni
Kultywator Specjalny
Transporter

Do jakich urządzeń pasuje system?

Nasze urządzenia dedykowane są do koparek o masie własnej od 0,8 do 40 ton. Kompatybilne są również jednak z koparko-ładowarkami, ciągnikiem rolniczym, spycharką oraz każdą maszyną posiadającą układ hydrauliczny.

Kim jest Black Splitter?

 

 

 

Black Splitter to niemiecka firma zajmująca się produkcją narzędzi hydraulicznych do rozłupywania drewna. Firma została założona w 1994 roku i od tamtej pory zyskała uznanie na całym świecie dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom w branży drzewnej.

Flagowym produktem firmy Black Splitter są łuparki hydrauliczne do drewna. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, narzędzia Black Splitter są nie tylko niezwykle precyzyjne, ale także wyjątkowo wydajne i niezwykle trwałe. Black Splitter oferuje szeroki wybór modeli, od małych, przeznaczonych do użytku w gospodarstwach domowych, po duże, przemysłowe maszyny przeznaczone do ciężkich zadań.

Firma Black Splitter cieszy się prestiżowymi nagrodami za swoje rozwiązania techniczne i poprawę efektywności i bezpieczeństwa pracy w branży drzewnej. W ciągu swojej wieloletniej działalności firma ta zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku europejskim i światowym, a jej narzędzia są wykorzystywane przez profesjonalistów w branży drzewnej na całym świecie.